Alena Glasová

Alena Glasová

Pro mě jako rodiče je důležité, aby se dětem ve školce líbilo, byly tam spokojené a já mohla v klidu chodit do práce.

Školka Motýlek moje přání naplňuje více než bohatě už třetím rokem. Děti  mě vítají odpoledne s úsměvem a odmítají školku a paní učitelku opustit. Vše co jsme potřebovali, bylo vždy  vyřešeno ke spokojenosti nás všech.  Paní učitelka, která je mimo jiné i skautskou vedoucí, pro děti chystá  zajímavý program a kroužky.  Na druhou stranu děti mají i dost prostotu na vlastní nápady a jejich fantazii se, myšleno v dobrém,  žádné meze nekladou.

Pak je tu další spousta věcí jako krásné prostředí školky, dlouhá otevírací doba, předškolní příprava, možnost výuky angličtiny nebo logopedie. Všechny tyto záležitosti jsou jistě podstatné, ale nejvíc si ve školce cením vstřícného a individuálního  přístupu k dětem. Často se mě kamarádky ptají, proč si za školku platím a proč nejsou děti ve státní školce. Vlastní zkušenost je nepřenosná, ale na vysvětlenou můžu například uvést, že se nemám s čím zapojit do debat na téma obvyklé nářky rodičů na školku.

Veronika Krohová

Veronika Krohová

Touto cestou bych Vám chtěla ještě jednou poděkovat. Obdivuji odvahu pustit se do podnikání, kde musíte spolehlivě vsadit na lidi, na kterých bude postaven úspěch. Denisa, Štěpánka a všechny ostatní vyučující, se kterými jsme se u Vás poznali, jsou jedničky a pro naši rodinu vždycky budou a v srdcích zůstanou. Nesmírně jsme ocenili jejich i Váš přístup, kluci se cítili u Vás jako doma a upřímně se k Vám rádi budeme vracet... už si domluvili společné prázdniny... 


Děkuji Vám za Vaši trpělivost, vstřícnost a vždy milou atmosféru, která hýbe naším každodenním životem. 
Pokud to bude možné, rádi se připojíme nebo aktivně zúčastníme akcí ve Vaší školce tak, abychom si tak nějak zůstali..

Dagmar Kubějová

Dagmar Kubějová

První školku pro svého syna jsem vybírala velmi pečlivě, navštívila jich několik a zvítězila u mě MŠ Motýlek. Školka mě zaujala nejen krásným interiérem, ale také velkou zahradou a venkovní hernou. Za nejdůležitější považuji, že se tu o děti starají lidé, ze kterých je cítit nadšení a láska k dětem.

Díky příjemné atmosféře si školku velmi rychle oblíbil i můj tříletý syn. Po nástupu jsme neměli problémy s adaptací a ani po třítýdenní absenci neznám situaci, kdy by syn, jinak zatvrzelý "mamánek", do školky nechtěl. Byla jsem maximálně spokojená.

Eva Jakubcová

Eva Jakubcová

Touto cestou bych chtěla za celou naši rodinu poděkovat MŠ Motýlek v Přemyšlenské ulici na Praze 8. Paní ředitelce, která mě ohromila svým dynamickým přístupem a vstřícností, milým paním učitelkám i dalším lidem tzv. "v zázemí". Je to tam prostě bezva :)
Školku nám doporučila za základě své výborné zkušenosti kamarádka. Jak jsem jí za to vděčná! ;) Po zhlédnutí prostor a vybavení uvnitř i venku mi bylo jasné, že tady pro děti chtějí a dělají maximum. Paní učitelky byly vždy milé, trpělivé a s dětmi to zkrátka uměly. Z nich je opravdu cítit láska k povolání :) ... Naše nesmělá tříletá dcerka si tu oblíbila nové kamarády a kamarádky a vůbec se v kolektivu "víc otevřela". Výrazněji se projevila se i její šikovnost ve výtvarných činnostech. Nemusím říkat, jakou to rodičům udělalo radost! :)
Myslím, že kdykoli půjdeme okolo, rozpovídá se dcerka o svých vzpomínkách na školku Motýlek. A budou jen krásné! ... Děkujeme! :)